Reference zájemců o seznámení

Lucie

5/5
Speed dating Plzeň

Bylo to moc zajímavý večer jenom tech 5 minut byly strašně krátký..určitě doporučuji

Martin

5/5
Speed dating Uherské Hradiště

Velice fajn akce, skvělí lidé. Vždy jsem chtěl speed dating vyzkoušet, a když se otevřela možnost v Uherském Hradišti, neváhal jsem (i na vzdory prvotní trémě) stálo to za to.

Ondřej

5/5
Speed dating Uherské Hradiště

Kladně hodnotím určitě prostředí a promyšlenost celé akce. Cením jasné instrukce a především možnost někoho potkat. Díky!

Jakub

4/5
Speed dating Ostrava

Zajímavá akce, byl jsem zde poprvé a je to určitě něco jiného se takhle s protějškem poznat osobně a říct si něco v pár větách, děkuji za účast

Radim

5/5
Speed dating Ostrava

Dobrý den, Akce se mi líbila, je super, že byla uzavřená společnost a klidna příjemná atmosféra. Hodnotím kladně zaslání kontaktů jeste v ten den.

Veronika

5/5
Speed dating Ostrava

Akce se konala v příjemném a útulném prostředí. Ostatní účastníci byli milí a zdvořilí. Bylo fajn si s nimi popovídat. Akce byla super

Tomáš

5/5
Speed dating Uherské Hradiště

Naprosto skvělá akce a organizace na vysoké úrovni. Jsem rád, že jsem mohl být součástí. Když to nevyjde na poprvé, určitě půjdu příště. Trochu jsem se bál blízkosti sousedních stolů v dané kavárně, ale nebylo to vůbec rušivé. Chci moc poděkovat za otevírání nových a menších měst. Nemusím cestovat daleko a lidé jsou z okolí.

Radek

5/5
Speed dating Plzeň

První zkušenost se speed datingem. Každopádně super večer, pěkné prostředí, hezky zorganizováno a milá obsluha. Palec nahoru.

Marky

5/5
Speed dating Plzeň

Na akci potkáte spoustu nových lidí, lepší než seznamky, rovnou víte, zda se vám někdo líbí nebo ne. Odpadá i to, zda si musíte říct jestli se ještě uvidíte či ne.

Google recenze 4.8 4.8/5 90 hodnocení

Pavel

5/5
Pavel Bauer

Zúčastnil jsem se večera v Českých Budějovicích a byla to super zkušenost. Celým večerem nás provedla skvělá moderátorka, která sama měla zkušenost s online seznamkami a s podobným výsledkem jako asi většina lidí.. Také chválím výběr místa, jelikož kavárna Matice je hezké místo s příjemnou obsluhou a výbornou kávou. Všem single lidem doporučuji se přihlásit a vyrazit :)

Roman

5/5
Roman Masek

Příjemné prostředí, pohodová atmosféra, pozitivní zkušenost. Dnes už není zcela běžné povídat si s někým, koho jste před chviličkou ještě nikdy neviděli. Skvělý pocit z toho, že to ještě dokážeme. Ne každý zvládne vylézt že své anonymní ulity a říct ostatním jsem tady a pro vás”. A třešničkou na dortu je zpřízněná duše se kterou se v tomhle prostředí může každý potkat. Takový malý zázrak. Pokud hledáme lásku, přátelství nebo podobný hezký vztah, tak to je to pravé místo na seznámení. Žádná anonymita, polopravdy a falešné fotky jako na některých internetových seznamkách. Pěkně z očí do očí a naživo. Jsme živí nikoliv virtuální. Jsem vděčný těm, kteří realizují tento projekt. Skvělý nápad a dobrá práce.

Martin

5/5
Martin Šnapka

Rád bych se podělil o svou nedávnou zkušenost se SD ☺️
Ne zcela přesvědčen a s takřka nulovým očekáváním jsem byl po příchodu uveden ke stolečku č.1 a můj postoj se však během 5 minut naprosto zhroutil.. Dáma, sedící naproti, mne odzbrojila tak dokonale, že jsem další seznamování již nepovažoval za smysluplné…
A víte co? Bylo to vzájemné..! Úžasná zkušenost s bonusem v podobě neočekávané, ale ve skrytu duše vytoužené shody! Proto prosím, neváhejte a běžte svým snům naproti!
Doporučuji všem a přeji ten nejlepší match” Vašeho života! Člověk opravdu nikdy neví, kdy mu mohou z ničeho nic narůst křídla bez ohledu na věk!

Tereza

5/5
Tereza Málková

Na této akci jsem byla poprvé, i když se mi nepodařilo najít s někým vzájemnou sympatii, tak to hodnotím velice kladně, výborně zorganizováno, útulné místo a celkový dojem byl skvělý. Děkuji za tuto akci a velice doporučuji

Patrik

5/5
Patrik Ouřada

Určitě zajdu znovu, ten výběr si nevyberete, buď si s protějškem sednete, nebo už po minutě hovoru víte, že to nebude ono. Co se týče moderace bylo to výborný, jediné co mě mrzelo, je že kavárna zavírala, takže nebyl čas na chvilkové seznámení všech co třeba přišli. Těch 5 minut někdy i stačí, když víte, že protějšek už nemá co říct a musíte se snažit vy 😀.

Michal

4/5
Michal Řihák

Pro mě se jednalo o novou a velice zajímavou zkušenost. A celý večer byl vlastně jedno příjemné překvapení — prostředí, organizace, samotné konverzace…
Oceňuji také širokou nabídku míst či měst, kde se akce konají.
Vzhledem k výši ceny za účast bych si dokázal představit, že pro každého účastníka bude jeden nápoj (např. tzv. welcome drink) zdarma.

Jindřich

5/5
Jindřich Živný

Velmi příjemné prostředí kavárny Manetka. Dobrá organizace, fajn lidé a takový ideální počet protějšků.
Doporučuji:)

Pavel

5/5
Pavel Karsulin

Dobrý den, účastnil jsem se této akce v Brně a byl to velmi příjemně strávený čas v příjemném prostředí. Děkuji Vám za skvělou organizaci. Pavel Karšulín

Martin

5/5
Martin Wiesner

Akce byla super, parádní přátelská atmosféra. Nervozita nebyla vůbec potřeba řešit. Cítil jsem se moc hezky, uvolněně a opravdu jsem se hodně nasmál. Sešla se fajn parta lidí. Děkuji všem. Pro ty kdo mají nějaké obavy, vůbec se nebojte — bez očekávání a předsudků si to vyrazit užít.

Tomáš

5/5
Tomáš Kotek

Seznamovací večer od této agentury byl velmi dobře zorganizovaný, mám srovnání a zde jsem byl pozitivně překvapen. Mělo to úroveň a mohu jen doporučit

Markéta

5/5
Markéta Zlamalova

Večer uběhl hodně rychle, akce byla moc fajn. 5 minut, co sedíte s někým u stolu uteče ani nevím jak. Někdy to zase úplně stačí. Moderátor byl moc příjemný. Mnohem lepší než nějaká seznamka na internetu. Tak že za mě, pokud bych měla značkovat tak akce se vším všudy jasná 1.

Martin

5/5
Martin Mitrenga

Dobrý den.Jelikož mám rád osobní kontakt a mluvu, tak jsem byl za tuto akci velmi a rád a když budu mít potřebu, tak si ji rád zopakují.Organizace, systém, moderátorka, vše perfektní.Děkuji a přeji hodně úspěchů a věřím ve veliký rozvoj, těchto akcí i v dalších městech.Martin

Marcela

5/5
Marcela Valkova

Příjemně strávený večer, velmi útulné a milé prostředí kavárny. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Á moderátorky večera byly úžasné.

Dodagrad

5/5
Dodagrad

Líbí se mi tato akce. Oproti Tinderu a jiným aplikacím vidíte protějšek osobně. Nemusíte se přes chat někomu doprošovat nebo si jako muž platit prémiové účty, abyste obešel hromadu mužů, kteří se nevhodně vyjadřují k ženám a dívkám, které taková komunikace odrazuje k hledání toho pravého partnera. Akce je i na veřejných místech. Většinou v kavárnách, kde i ženy a dívky mají veřejnou ochranu. Další ochrana je společný match. Když k tomu dojde, pořadatelé vás propojí přes e‑maily. Není potřeba bát se úniku dat jako je třeba adresa bydliště :).

Libor

5/5
Libor Fusek

Velmi příjemný večer s možností poznat člověka osobně. Ideální pro lidi, kteří se nebojí osobního kontaktu, dokáží se podívat do očí a upřímně si popovídat. Organizace naprosto dokonalá, bezchybná i s férovým vyhodnocením. Děkuji za tuto možnost.

Tereza

5/5
Tereza Králová

ÚŽASNÝ VEČER! Byla to moje první zkušenost a bylo to super. Takhle na první seznámení je pokec face to face naprosto úžasná věc. Seznamky jako Tindr apod. už mě dávno nebaví. Tohle bylo boží, suprově zorganizovaný. Mluví se jen 5 min, což pro mě bylo málo, čas hrozně utíká, ale pro ty, co moc nemluví, je to akorát a vždy je o čem se bavit. Potkáte zajímavé lidi, z různých profesí, s různými zkušenostmi, což samo o sobě je obohacující. Pokid váháte, URČITĚ DO TOHO BĚŽTE. Ničeho se nebojte! Je to skvěký a pro každýho! Není se čeho bát, lidi jsou příjemní a nikdo nikoho nesoudí, je to jen fajn pokec a uvidí se, což je na tom právě svobodný a hezký!🥰🍀😊Děkuji za tuhle možnost.

Květoslava

5/5
Květoslava Pravdová

Příjemné prostředí kavárny Manetka.Organizace přehledná .Užila jsem si dobrý večer. Je to myslím přirozená možnost,jak několik potkat…

Senta

5/5
Senta Mullerova

Zajímavá akce, večer byl dobře zorganizovaný a prostory byly velmi příjemné. 5 minut mi na diskuzi přišlo málo, dala bych třeba aspoň 10 min, ale chápu, že je to v rámci nějakého zajetého konceptu. Akci rozhodně doporučuji. 😊

Katka

5/5
Katka Pavlechova

Spokojenost. Pokud opravdu máš chuť zažít seznámení na živo jdi do toho. Atmosféra velmi příjemná prostředí hezké. Máš na výběr z 9 protejšků z každým pokecáš 5 min dostaneš list kde si dáš poznámku jméno a zda ano či ne 🤣 . Na sociální síti je plno seznamek ale upřímně dle mého je mnohem lepší to mít živě v přímém přenosu osobně. Nebojte se a jděte do toho za mě doporučuji

Adam

5/5
Adam Sulda

Byl jsem naprosto spokojený, příjemné a uvolněné prostředí, vřelý a ochotný přístup, ideální místo pro takové akce.🫵❤️😋🫂🥰👌